| Treslag: | Eik |
| Overflatebehandling: | Børstet, lysehvit naturaDur mattlakk |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 70 mm |
| Lengde: | 490 mm |
| Slitelag: | 3,5 mm |
| Konstruksjon garanti: | 30 år |
| Fas: | Nei |
| Klikk system: | Nei |
| Gulvvarme: | Ja |
| Sortering: | Trend |
| Pakke innhold: | 2,47 m2 |
| Andet: | Skal fulllimes til undergulvet |
| Varenummer: | 05 540128 (714) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100873 |
Beskrivelse
Dette vakre fiskebensgulvet i børstet og hvitlakert eik er i Trend sortering, noe som betyr at stavparketten har et klassisk og tidløst utseende som aldri går av moten.
HARO fiskebensgulvet har en børstet overflate som er overflatebehandlet med en spesiell naturaDur mattlakk, som gir gulvet et flott oljet utseende.
Stavparketten "Børstet Eik Trend med lysehvitt naturaDur lakk" kan blant annet legges i det flotte klassiske fiskebensmønsteret. Fiskebensgulvet må full-limes til undergulvet.
Til dette tregulvet passer:
Fotlist - Børstet og hvitlakert eik
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
