| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik altholz |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 526678 (49) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1546245 |
Beskrivelse
Dette HARO gulv tilfører varme farvenuancer til rommet ditt, og eikens karakteristiske avtegning fullender følelsen av et tregulv.
Det er fas (skråkant) på alle 4 sider av plankene, noe som forsterker plankeeffekten.
Gulvet Eg Altholz er velegnet til vannbåren gulvvarme, og har et sterkt klikk-system som gjør gulvet lett å montere.
