| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik Portland Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 533122 (359) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1763835 |
Beskrivelse
Eik Portland Puro heter dette flotte laminatgulvet, som også har den rene og naturlige eikefargen.
HARO-gulvet har en strukturert overflate som ekte tre og fas på alle 4 sider, noe som gjør at gulvet ligner et ekte plankegulv utrolig mye.
Enkelt er kodeordet for dette laminatgulvet. Gulvet er nemlig utstyrt med et klikksystem, som sikrer enkel legging.
Gulvet er dessuten veldig enkelt å vedlikeholde, da det kun krever helt vanlig rengjøring.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
