| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik Portland Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 533123 (353) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1808724 |
Beskrivelse
Laminatgulvet Eik Portland Natur har eiketræets naturlige og levende spill. Gulvet har en varm glød, og de tydelige kvister/årer bidrar til et meget autentisk utseende.
HARO laminatgulvet krever ingen vedlikehold, og et sterkt klikk-system gjør det enkelt å legge.
Gulvet har fas på alle fire sider, og er velegnet til gulvvarme.
Du får et meget naturtro laminat plankegulv med 25 års slitasjegaranti.
Til dette laminatgulv passer:
Fodliste laminat - Eik Portland Natur
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
