| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik Veneto |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 5 år i næringsliv |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | TopConnect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 535261 (171) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1882629 |
Beskrivelse
Med en svakt grålig tone skiller dette flotte gulvet seg ut blant mengden av laminatgulv i eiketræslook.
HARO laminatgulvet Eik Veneto Crema er svært naturtro og er i et vakkert plankeformat, som fremheves ytterligere av at gulvet har fas på alle 4 sider.
I tillegg har gulvet en meget autentisk overflate, som praktisk talt ikke skiller seg fra tre i struktur og utseende. Gulvets overflate ligner således til forveksling tre, som er overflatebehandlet med naturolje.
Til dette laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
