| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik Italica natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 5 år i næringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende leverandører |
| Varenummer: | 05 530335 (243) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1621231 |
Beskrivelse
Laminatgulv av høy kvalitet er i dag kjent for sitt naturtro utseende og overflater samt sin gode slitestyrke, noe dette gulvet i den grad lever opp til.
Et laminatgulv krever stort sett ingen vedlikehold og er perfekt for både bolig og næring.
Med et laminatgulv som Eik Italica natur, får du derfor et flott gulv som holder i mange år.
HARO-gulvet har et rustikt eikeutseende, hvor tydelige kvister er gjengitt meget naturtro. Fasen på alle 4 sider gir et flott utseende, som til forveksling ligner et ekte plankegulv.
Til dette laminatgulv passer:
Fodlist laminat - Eik Italica Natur
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
