| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik Emilia Honning |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 5 år i næringsliv |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv av Tysk kvalitet |
| Varenummer: | 05 538692 (125) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043390 |
Beskrivelse
Dette vakre HARO laminatgulvet Eik Emilia Honning har en deilig varm fargetone og et utrolig flott fargespill, som til forveksling ligner åretegningene i tresorten eik.
Laminatgulvet har en autentisk myk overflate, det føles mykt og fløyelsaktig.
Gulvet er slitesterkt og bevarer sitt vakre utseende år etter år. Derfor får du også hele 25 års garanti i private boliger.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
