| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Saturn |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 241 mm |
| Lengde: | 2.038 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | Livstid i privat bolig |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | 5G |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,95 m2 |
| Varenummer: | 78 B6705 (524) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Med et vakkert fargespill, som er en svært naturtro gjengivelse av eikens flotte åretegninger, er dette laminatgulvet en meget liknende gjengivelse av nettopp tresorten eik.
Laminatgulvet Saturn er i plankeformat med fas på alle 4 sider, noe som fremhever de enkelte bordene når gulvet ditt er lagt.
Gulvet har klikksystem, som sikrer at gulvet er lett å montere også, hvis du ikke har stor erfaring med å legge gulv.
