| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Sølvahorn Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544717 (153) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341854 |
Beskrivelse
Vakkert moderne laminatgulv i et ytterst vellignende lyst eikgulv, som er inspirert av den lyse tresorten sølvahorn. Laminatgulvet er i plankeformat med 4 siders fas.
HARO Laminatgulvet Sølvahorn Vario har en spesiell Authentic Soft overflate, som føles utrolig behagelig og som gjør at gulvet både ligner og føles som tre.
Laminatgulvet er robust og er i slitasjeklasse 32. Gulvet har en slitasjegaranti på 25 år.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
