| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Valnøtt Vario |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med autentisk overflate |
| Varenummer: | 05 544714 (141) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2341851 |
Beskrivelse
Den vakre mørke tresorten valnøtt med det velkjente lyse fargespillet er inspirasjonen til dette flotte robuste laminatgulvet.
Laminatgulvet har en skjønn overflate, som ligner og føles som ekte tre og som er utrolig behagelig å gå på.
HARO Laminatgulvet Valnøtt Vario er i plankeformat med 4 siders fas og er utstyrt med et moderne klikkesystem, som sikrer enkel og lett montering.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 32.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
