| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Chevron Eik Hvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 320 mm |
| Lengde: | 1,330 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 siders mikrofas |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,13 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med chevronmønster |
| Varenummer: | 05 545178 (108) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2398844 |
Beskrivelse
Dette vakre laminatgulvet er i et elegant plankeformat med mikrofas på alle 4 sider. Plankene har et mønster som, når du legger to planker ved siden av hverandre, danner det dekorative chevronmønsteret. Med dette laminatgulvet kan du altså få et flott chevronmønster uten å måtte bøvle med enkeltstaver, noe som gjør det lettere å legge gulvet. Gulvet har klikksystem og kan legges som et flytende gulv.
Gulvets flotte utseende er inspirert av hvittonet eik og gulvet har et ytterst naturtro og meget vakkert trelook, som underbygges av gulvets autentiske overflatestruktur.
Laminatgulvet HARO Laminat Chevron Eik Hvit er i slitasjeklasse 33 og kan brukes til både private boliger og næring. Gulvet er motstandsdyktig mot fukt og vil være et godt valg i blant annet kjøkkenet og vaskerommet.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
