| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Chevron Eik Grå |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 320 mm |
| Lengde: | 1,330 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 siders mikrofas |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,13 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med chevronmønster |
| Varenummer: | 05 545182 (115) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2398848 |
Beskrivelse
Dessa flotte laminatplanker danner, når de legges ved siden av hverandre det vakre chevronmønsteret. Laminatgulvet har et vakkert og ytterst vellignende trelook, som er inspirert av gråtonet eik. Med dette gulvet får du derfor et vakkert moderne gulv med chevronmønster uten å måtte gi deg i kamp med enkelte planker. Gulvet har klikksystem og kan legges som et flytende gulv.
Laminatgulvet HARO Chevron Eik Grå er i et elegant plankformat og har en autentisk overflatestruktur som understøtter gulvets naturlige utseende.
Siden laminatgulvet er i slitasjeklasse 33, er det egnet for næringsbruk, og gulvet kan dessuten legges i størstedelen av boligen. Det er for eksempel motstandsdyktig mot fukt, noe som gjør gulvet til et praktisk valg på kjøkkenet, vaskerommet og entréen.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
