| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Chevron Eik Natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 320 mm |
| Lengde: | 1.330 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 siders mikrofas |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,13 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med chevronmønster |
| Varenummer: | 05 545180 (221) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2398846 |
Beskrivelse
Dette vakre moderne gulvet ligner til forveksling et eikegulv, men er i virkeligheten et laminatgulv med et utrolig naturtro eikeutseende. Laminatgulvet har dessuten en autentisk overflatestruktur, som gjør at gulvet også føles som tre.
Laminatgulvets naturlige eikeutseende er imidlertid ikke det eneste som gjør dette flotte gulvet til et vakkert valg. HARO-gulvet Chevron Eik natur har nemlig et spesielt design, som hvis du legger to planker ved siden av hverandre skaper et vakkert chevronmønster, helt uten at du må bøvle med enkelte staver. Laminatgulvet har klikksystem og kan legges som et flytende gulv.
Laminatgulvet er slitesterkt og kan brukes til både næringsliv og private boliger. En annen av gulvets praktiske egenskaper er at det er motstandsdyktig mot fukt, noe som gjør gulvet til et godt valg i f.eks. entreen, vaskerommet og kjøkkenet.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
