| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Chevron Eik Røket |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 320 mm |
| Lengde: | 1,330 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 siders mikrofas |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,13 m2 |
| Andet: | Laminatgulv med chevronmønster |
| Varenummer: | 05 545181 (786) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2398847 |
Beskrivelse
Røkt eik gjengis på utrolig liknende vis i dette flotte moderne laminatgulvet i plankeformat med et spesielt design, som når du legger to planker ved siden av hverandre, skaper et vakkert chevronmønster. Dette gjør montasjen lettere enn hvis du selv skulle gi deg i kast med de enkelte stavene. Gulvet har klikk-system og kan legges som et flytende gulv.
Blandt laminatgulvets mange praktiske egenskaper er det verdt å nevne den autentiske overflatestrukturen, som gjør at gulvet ikke bare ligner, men også føles som tre.
Det er også verdt å nevne at laminatgulvet er motstandsdyktig mot fukt, noe som gjør det til et fremragende valg i for eksempel kjøkkenet, vaskerommet og entreen.
Til slutt er også gulvets høye slitestyrke verdt å nevne, da denne gjør at gulvet både kan legges i private boliger og brukes til næring.
HARO laminatgulvet Chevron Eik Røkt har 25 års garanti i private boliger.
Til dette laminatgulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
