| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | XL Bornholm |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 241 mm |
| Lengde: | 2.038 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,95 m2 |
| Varenummer: | FG.78.2450 (963) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du bare får et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du får ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
Beskrivelse
Laminatgulvet XL Bornholm er et stilrent laminatplankegulv med et vakkert lyst trelook. Laminatgulvets brede planker på 241 mm og den fire-sidede fasningen skaper en autentisk plankeeffekt, som tilfører rommet en eksklusiv og romslig atmosfære.
Laminatgulvets naturtro trestruktur med subtile åre og knaster gir gulvet et elegant og realistisk utseende, som emmer av ro og varme. Laminatgulvets lyse nyanse gjør det til et opplagt valg, hvis du ønsker en lys og innbydende innredning.
Laminatgulvet er i slitestyrkeklasse 32 og dermed er XL Bornholm velegnet til både private hjem og lett næringsbruk. Overflaten er motstandsdyktig mot riper, flekker og daglig slitasje, noe som gjør gulvet til et praktisk valg. I tillegg har gulvet livstidsgaranti i private boliger, så du kan nyte laminatgulvets vakre utseende i mange år.
Den innovative 5G klik-teknologien gjør monteringen både rask og enkel. Perfekt til både gjør-det-selv-prosjekter og profesjonelle gulvleggere.
