| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Light Luena Oak |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 246 mm |
| Lengde: | 2.050 mm |
| Slitasje klasse: | 32 |
| Slidgaranti: | 20 år privat, 5 år næringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,530 m2 |
| Andet: | Blauer Engel og PEFC sertifisert |
| Varenummer: | 97 414694 (1091) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. |
Beskrivelse
Gi rommene dine et lyst og tidløst løft med Light Luena Oak. Dette laminatgulvet forener den klassiske skjønnheten fra eik med en overlegen holdbarhet, som gjør det ideelt for både det travle hjem og lett næring. Laminatgulvet er i slittklasse 32 og kommer med 20 års slitasjegaranti ved montering i private boliger.
De ekstra lange og brede plankene på hele 2050 x 246 mm skaper en unik ro og en følelse av luksus, som får selv mindre rom til å virke større. De fasete kantene på alle fire sider fremhever hver enkelt planke og gir gulvet det klassiske uttrykket av ekte plankegulv.
Med den innovative “smoothtouch”-overflaten får du en finish som ikke bare ser autentisk ut, men også føles behagelig og silkeblød under føttene. Samtidig gjør overflaten at gulvet er enkelt å rengjøre og vedlikeholde.
Det praktiske og moderne klikk-systemet sikrer en effektiv og presis legging uten bruk av lim.
Gulvet er både Blauer Engel og PEFC-sertifisert, noe som er din garanti for at gulvet bidrar til et sunnere inneklima og en mer ansvarlig skogdrift.
