| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eg Ontario Hvid |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, microfas på alle 4 sider |
| Klikk system: | 5G kliksystem |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vandbaseret gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | 100 % uden PVC og blødgørere |
| Varenummer: | 05 541250 (758) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146651 |
Beskrivelse
Miljøvennlig Disano gulv med et lyst eiketræslook, som kommer i et naturlig plankegulvsformat. Endvidere kommer gulvet HARO Disano WaveAqua Eik Ontario Hvit med en nordisk og hvit overflate, som er med til å gi gulvet et karakterfullt utseende.
Her får du altså et Disano gulv, som kombinerer det beste fra begge verdener, idet gulvet kommer med treets vakre utseende, samt har en praktisk og slitesterk overflate.
Avslutningsvis kommer gulvet med 4 siders mikrofas, som er med til å understøtte utseendet av et autentisk plankegulv.
Til dette gulvet passer:
Fodliste Disano - Eik Naturhvit
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
