Varen kan ses i butikken i: |
Ikast, Søborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua XL - Eik Victoria Røkt |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541249 (757) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146657 |
Beskrivelse
Dette gulvet er det opplagte valget på steder hvor du har behov for et praktisk gulv, som er lett å rengjøre og vedlikeholde, som i hobbyrommet, kjøkkenet og vaskerommet. I kjøkkenet og vaskerommet er også gulvets høye motstandsdyktighet mot vann og fukt en stor fordel.
Blandt gulvets andre fordeler kan nevnes en robust overflate og god gangkomfort.
Disano-gulvet har et vakkert mørkt trelook, som er inspirert av røkt eik.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
