| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua XL - Eik Victoria Honning |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541247 (761) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146654 |
Beskrivelse
En robust overflate og en høy motstandsdyktighet mot vann og fukt, gjør dette vakre Disano gulvet fra HARO til et fremragende valg i for eksempel kjøkkenet og vaskerommet.
Gulvet har i tillegg en fremragende gangkomfort og føles varmt å gå på med bare tær.
Disano gulvet er i plankeformat med et vakkert og ytterst vellignende eikeutseende, hvor det vakre fargespillet på flotteste vis gjengir eikens åretegninger.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
