| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Eik Ontario Natur |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, microfas på alle 4 sider |
| Klikk system: | 5G kliksystem |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541252 (754) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
| DB nummer | 2146655 |
Beskrivelse
Et rustikt plankegulv i tresorten eik er inspirasjonen til dette vakre Disano-gulvet fra Haro. Gulvet er i plankeformat med fas på alle 4 sider.
Disano-gulvet har en robust overflate og en vannavvisende bæreplate, som sammen med det nederste fuktavvisende laget gjør at gulvet er motstandsdyktig mot vann og fukt, noe som gjør gulvet til et godt valg på kjøkkenet og i vaskerommet.
Gulvet føles varmt og har en god gangkomfort.
