| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua XL - Eik Victoria Fløyelsbrun |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541248 (755) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146656 |
Beskrivelse
Robust, myk, vedlikeholdsvennlig samt motstandsdyktig mot vann og fukt er bare noen av fordelene ved dette vakre designgulvet fra tyske HARO.
Disano gulvet WavaAqua Eik Victoria Fløilsbrun har et vakkert utseende, som er en ytterst vellignende gjengivelse av tonet eik. Gulvet er i plankeformat med 4 siders fas.
Gulvet er dessuten miljøvennlig og er produsert uten PVC og mykgjørere.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
