| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | WaveAqua XL - Eik Ontario Puro |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541251 (760) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146653 |
Beskrivelse
Eiketræsorten har dannet inspirasjon til dette vakre Disano-gulvet, som til forveksling ligner et plankegulv i eik. Gulvet er i plankeformat med 4 siders fas.
Det flotte gulvet har en rustikk overflate og en vannavvisende bæreplate, som gjør at gulvet er motstandsdyktig mot vann og fukt.
Gulvet er fremstilt uten PVC og myknere, og er dermed et godt valg for både ditt inneklima og miljøet.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
