| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua - Eik Ontario Hvit |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, mikrofas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541242 (167) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprųve, må du vęre oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prųver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prųver. |
| DB nummer | 2146659 |
Beskrivelse
En robust overflate og en vannavvisende bęreplate gjųr dette flotte gulvet til et godt valg på steder hvor gulvet kan bli utsatt for litt av hvert. Det kunne f.eks. vęre på kjųkkenet, entreen eller vaskerommet.
Gulvet er produsert uten PVC og mykgjųrere, noe som er bra for både ditt inneklima og miljųet.
Disano gulvet WaveAqua Eik Ontario Hvit er produsert av Haro og har et vakkert lyst trelook, som er inspirert av tresorten eik.
Til dette gulvet passer:
Til rengjųring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjųring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjųring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
