| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua - Eik Ontario Puro |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, mikrofas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541243 (748) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146662 |
Beskrivelse
Vakkert moderne designgulv fra en av verdens ledende gulvprodusenter HARO.
Blandt gulvets mange fordeler kan nevnes en robust overflate, en vannavvisende bæreplate samt at gulvet er 100 % fri for PVC og mykgjørere.
En annen fordel er Disano gulvets vakre lyse eikeutseende, som til forveksling ligner et plankegulv i eik.
Gulvet WaveAqua Eik Ontario Puro er egnet til både næringsliv og den private bolig.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
