| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua - Eik Ontario Grå |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, mikrofas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541245 (752) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146667 |
Beskrivelse
Gråtonede tregulv er populære, og nettopp et plankegulv i gråtonet eik er inspirasjonen til dette vakre designgulvet fra tyske HARO.
Disano gulvet WaveAqua Eik Ontario Grå er i plankformat med 4 siders fas samt en robust overflate, som gjør at gulvet er egnet til både private- og næringsformål.
Gulvet er produsert med omtanke for miljøet og er for eksempel produsert uten PVC og mykgjørere.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
