| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua - Eik Victoria Puro |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, mikrofas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541238 (390) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146661 |
Beskrivelse
Disano WaveAqua er en spesiell gulvtype, som er skapt av tyske HARO. Gulvtypen er kjennetegnet av sin høye slitestyrke, gode gangkomfort og av å være produsert med omtanke for miljøet. Eksempelvis er gulvet produsert uten PVC og mykgjørere. Gulvet kan derfor bortskaffes med husholdningsavfallet.
Gulvets vakre lyse utseende er inspirert av et plankegulv i tresorten eik og er meget naturtro i sitt uttrykk.
Disano gulvet Eik Victoria Puro har en vannavvisende bæreplate og er motstandsdyktig overfor fukt og vann.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
