| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua - Eik Victoria Honning |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, mikrofas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541239 (749) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146665 |
Beskrivelse
Eiketræets vakre åretegninger gjengis meget naturtro i fargespillet på dette vakre Disano WaveAqua gulvet fra tyske HARO. Gulvet Eik Victoria Honning er i plankeformat med 4 siders fas.
Gulvet er lagdelt og består bl.a. av en robust overflate og en vannavvisende bæreplate. Nederst har gulvet et fuktavvisende lag. Dette gjør at gulvet er både slitesterkt samt motstandsdyktig overfor fukt og vann.
Gulvet er 100 % fri for PVC og mykgjørere.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
