| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano WaveAqua - Eik Victoria Fløyelsbrun |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 193 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, mikrofas på alle 4 sider |
| Klikk system: | Ja, 5G |
| Gulvvarme: | Formstabilt og tilpasset vannbasert gulvvarme. |
| Pakke innhold: | 1,98 m2 |
| Andet: | 100 % uten PVC og myknere |
| Varenummer: | 05 541240 (751) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbord. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146665 |
Beskrivelse
Et vakkert vellignende tonet trelook, en robust overflate og en vannavvisende bæreplate er blant fordelene ved dette miljøvennlige Disano WaveAqua gulvet fra tyske HARO.
Det flotte gulvet Eik Victoria Fløjlbrun er i plankeformat med fas på alle 4 sider, noe som fremhever plankene når ditt gulv er lagt og bidrar til gulvets naturtro utseende.
Gulvet er fremstilt uten PVC og mykgjørere, noe som gjør at gulvet bidrar til et godt inneklima.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
