| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | HARO Disano WaveAqua XL - Eik Whistler Kiselgrå |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Varenummer: | 05 548213 (425) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2398990 |
Beskrivelse
Miljøvennlig Disano gulv med et lyst gråtonet eikeutseende, som kommer i et naturlig plankegulvformat med 4 siders fas. Det vakre designgulvet Eik Whistler kiselgrå har et naturlig treutseende med en autentisk overflatestruktur.
Designgulvet fra tyske HARO er produsert med omtanke for miljøet og er for eksempel produsert uten PVC og myknere.
Gulvet er i slitasjeklasse 33 og er egnet for både privatboligen og mange forskjellige næringsformål.
Til dette gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
