Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Treslag: | Amerikansk Valnøtt |
| Overflatebehandling: | Klar mattlakk |
| Tykkelse: | 8,5 mm |
| Bredde: | 70 mm |
| Lengde: | 500 mm |
| Slitelag: | Ca. 3,2 mm |
| Konstruksjon garanti: | 25 år |
| Fas: | Nei |
| Klikk system: | Nei |
| Gulvvarme: | Formstabilt og egnet til vannbåren gulvvarme |
| Sortering: | Design |
| Pakke innhold: | 2,8 m2 |
| Andet: | Skal fulllimes til undergulvet |
| Varenummer: | 141 11030 (68) |
| Viktig: | Hvis du bestiller en prøve, må du være oppmerksom på at du bare mottar en liten prøve av gulvet, som lar deg se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan bestille maksimalt 3 vareprøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun motta (og betale for) 3 vareprøver. |
Beskrivelse
Amerikansk valnøtt er en vakker, mørk tresort som har et flott og veldig levende fargespill, som gir gulvet et helt spesielt uttrykk.
Fiskebensparkettet er i den naturlige Design sorteringen og har en lakkert overflate.
Et stavparkett som dette kan legges i det klassiske fiskebensmønsteret, side om side som et plankegulv, eller i et annet flott mønster. Siden gulvet ikke har klikksystem, må det fulllimes til undergulvet.
