| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Treslag: | Eik |
| Overflatebehandling: | Børstet - naturaDur mattlakk |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 70 mm |
| Lengde: | 490 mm |
| Slitelag: | 3,5 mm |
| Konstruksjon garanti: | 30 år |
| Fas: | Nei |
| Klikk system: | Nei |
| Gulvvarme: | Ja |
| Sortering: | Trend |
| Pakke innhold: | 2,47 m² |
| Andet: | Skal full-limes på undergulvet |
| Varenummer: | 05 540135 (994) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100883 |
Beskrivelse
Dette vakre fiskebensgulvet har med sin svakt grålige tone et moderne utseende. Treverket er i den klassiske og ensartede Trend sorteringen, hvor gulvet har et rolig fargespill.
HARO gulvet har ikke kliksystem og skal full-limes på undergulvet.
HARO stavparkett Eik Trend har en Børstet overflate og er overflatebehandlet med en sandgrå naturaDur mattlakk, som gir gulvet et flott lakkert utseende.
Gulvet har en garanti på 30 år.
Til dette tregulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
