| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Treslag: | Røkt Eik |
| Overflatebehandling: | Børstet - naturaLin+ olje |
| Tykkelse: | 10 mm |
| Bredde: | 70 mm |
| Lengde: | 490 mm |
| Slitelag: | 3,5 mm |
| Konstruksjon garanti: | 30 år |
| Fas: | Nei |
| Klikk system: | Nei |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,47 m² |
| Andet: | Skal full-limes på undergulvet |
| Varenummer: | 05 540176 (1002) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2100887 |
Beskrivelse
Takket være kombinasjonen av røkt eik og en oljebehandlet overflate har dette vakre fiskebensparkettet en helt spesiell og deilig varm glød, som vil bidra til en koselig stemning i innredningen.
HARO stavparkett i børstet røkt eik kan for eksempel legges i det klassiske fiskebensmønsteret, men kan også legges side ved side eller i andre flotte mønstre. Gulvet skal full-limes til undergulvet.
Til næringsformål er garantien på dette gulvet 5 år. Legges gulvet i en privat bolig, er garantien 30 år.
Til dette tregulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig vask Trip Trap Oljesåpe Natur
Til oppfriskning og løpende pleie Trip Trap Oljepflege Natur eller Trip Trap Pleieolje Natur.
