| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Nyhavn Prime |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 12.3 mm |
| Bredde: | 241 mm |
| Lengde: | 2.410 mm |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | Livstidsgaranti i en privatbolig |
| Fas: | ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pk. innhold | 2,323 m2 |
| Andet: | Høytrykkslaminat - Gulvet har et pålimt Berry Alloc Silent System underlag |
| Varenummer: | 78 62002603 |
Beskrivelse
En av Danmarks mest kjente gater Nyhavn har gitt navn til dette vakre gulvet fra Berry Allocs Grand Avenue-serie. En serie av svært slitesterke laminatgulv med flotte brede og lange planker.
Laminatgulvet er inspirert av et rustikt gråtonet tregulv og gulvets fargespill er en svært liknende kopi av åretegninger.
Gulvet er lett å legge takket være et integrert lyddempende underlag og et praktisk klikk-system.
Dette gulvet har varenummer 62001083 hos Berry Alloc.
