Varen kan ses i butikken i: |
Ikast |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Grand Majestic Katla Natural Prime |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 12,3 mm |
| Bredde: | 303 mm |
| Lengde: | 2.410 mm |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | Livstid |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pk. innhold | 2,19 m2 |
| Andet: | Høytrykkslaminat - Gulvet har et pålimt Berry Alloc Silent System underlag |
| Varenummer: | 78 62002610 |
| DB nummer | 2386086 |
Beskrivelse
Skap rom med karakter med laminatgulvet BerryAlloc Grand Majestic Katla Natural Prime. Gi hjemmet ditt et helt spesielt uttrykk med de ekstra lange og brede plankene fra BerryAlloc. Designet, Katla Natural, er inspirert av lyst tre og bringer et autentisk, nordisk preg inn i stuen.
I tillegg til det vakre utseendet er gulvet laget for å bli brukt; den ekstreme slitestyrken betyr at du får livstidsgaranti i private boliger. Installeringen er gjort helt enkel med et integrert underlag og et moderne klikk-system som sikrer et perfekt resultat hver gang.
