| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Grand Majestic Comfort Etna Light Brown |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 12.3 mm |
| Bredde: | 303 mm |
| Lengde: | 2.410 mm |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | Livstidsgaranti i en privatbolig |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Aluloc Prime |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,19 m2 |
| Andet: | Høytrykkslaminat - Gulvet har et pålimt Berry Alloc Silent System underlag |
| Varenummer: | 78 62002830 (1199) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2428031 |
Beskrivelse
Berry Alloc Etna Light Brown er et elegant laminatgulv i varme lysebrune nyanser, som skaper en rolig og innbydende atmosfære i hjemmet. Det naturtro eikeutseendet kombinert med den matte overflaten gir gulvet et moderne og harmonisk uttrykk med masse varme og karakter.
De ekstra lange og brede plankene på hele 2410 x 303 mm tilfører rommet et eksklusivt og sammenhengende utseende. De fine trestrukturene og naturlige variasjonene gir et autentisk utseende, som passer flott inn i både moderne og klassiske interiører.
Grand Majestic Comfort-serien er utviklet for hverdagen med fokus på både komfort og holdbarhet. Gulvet er 100% vannavvisende og robust mot daglig bruk, noe som gjør det opplagt til hjemmets mest travle rom.
Gulvet har livstidsgaranti til privat bruk, og det praktiske klikk-systemet gjør det raskt og enkelt å montere.
