| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Grand Majestic Comfort Santorini Oak |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 12.3 mm |
| Bredde: | 303 mm |
| Lengde: | 2.410 mm |
| Slitasje klasse: | 34 |
| Slidgaranti: | Livstidsgaranti i en privatbolig |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Aluloc Prime |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,19 m2 |
| Andet: | Høytrykkslaminat - Gulvet har et pålimt Berry Alloc Silent System underlag |
| Varenummer: | 78 62002829 (1203) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve skal du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2428030 |
Beskrivelse
Grand Majestic Comfort Santorini Oak er et elegant laminatgulv med et lyst eiktrelook og et diskret rustikt uttrykk. De bløte nyansene kombinert med de fine trestrukturene gir gulvet et naturlig og moderne utseende med masse karakter.
De ekstra lange og brede plankene på 2410 x 303 mm gir gulvet et eksklusivt utseende og får rommet til å føles mer åpent. Den naturtro overflaten fremhever treets levende detaljer og skaper et stilrent look, som passer vakkert inn i både moderne og klassiske interiører.
Grand Majestic Comfort-serien er utviklet med fokus på både design og funksjonalitet. Gulvet er enkelt å vedlikeholde og designet for å motstå hverdagens slitasje uten å gå på kompromiss med utseendet.
Det brukervennlige klikk-systemet gjør gulvet raskt og enkelt å montere.
