| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Treslag: | Amerikansk Valnøtt |
| Overflatebehandling: | Børstet - Oleovera Eik |
| Tykkelse: | 11,3 mm |
| Bredde: | 140 mm |
| Lengde: | 740 mm |
| Slitelag: | 3,5 mm |
| Konstruksjon garanti: | 30 år |
| Fas: | ja, 4 sider |
| Klikk system: | Nei |
| Gulvvarme: | Ja |
| Sortering: | Selectiv |
| Pakke innhold: | 1,25 m2 |
| Andet: | Skal full-limes til undergulvet |
| Varenummer: | 05 548520 (1046) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2458970 |
Beskrivelse
Dette vakre Chevron-gulvet er i den elegante mørke tresorten Amerikansk Valnøtt. Gulvet er behandlet med klar oleovera olje, noe som gir gulvet en lekker finish. Trægulvet er i den eksklusive Selectiv sorteringen og har et rolig fargespill.
Cheron-mønsteret er, akkurat som vanlige sildebensparketter, en dekorativ og klassisk gulvtype som skaper et eksklusivt uttrykk i innredningen. Chevron-gulvtypen stammer opprinnelig fra Frankrike og kalles derfor også ofte fransk sildebensparkett.
Gulvets staver har 4-siders fas, som fremhever de enkelte stavene når gulvet er lagt. Gulvet skal full-limes til undergulvet.
Til dette plankegulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig vask Trip Trap Oliesåpe Natur
Til oppfriskning og løpende pleie Trip Trap Oliepleie Natur eller Trip Trap Pleieolje Natur.
