| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Eik Peak greige |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privatlivet |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,410 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549083 (620) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og bedømme kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maks bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459021 |
Beskrivelse
Med sin vakre børstede overflate og raffinerte gråbrune tone fremstår HARO Disano LifeAqua Eik Peak greige som et sofistikert gulv, som forener moderne estetikk med naturtro trelook.
Designgulvets greige farge tilfører rommet dybde og varme, mens de livlige åretegningene og kvistene fremhever gulvets vellignende trelook.
Med 4-sidet fas og en praktisk slitestyrk oppbygning får du ikke bare et visuelt tiltalende valg, men også en funksjonell løsning med integrert korkbakside, Top Connect klikkesystem og 20 års garanti i private boliger, noe som gjør nettopp dette gulvet ideelt til størstedelen av boligen samt til en rekke forskjellige næringsformål.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
