| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Eik Picardie puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privatlivet |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,410 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549061 (617) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459010 |
Beskrivelse
Eik Picardie puro fra HARO Disano LifeAqua fremstår med et elegant, naturtro trelook og en autentisk overflate, som emmer av nordisk ro. Den lyse, varme tonen skaper et harmonisk og tidløst uttrykk, som passer perfekt inn i skandinaviske boliginnredninger.
Det slitesterke designgulvet er oppbygd med 4-sidet fas som fremhever plankene og HAROs Top Connect klikkesystem, som gjør det enkelt å legge gulvet. Gulvets innebygde korkbakside fungerer som lyddemping og bidrar samtidig til en mer behagelig gangkomfort.
Takket være LifeAqua-teknologien er designgulvet egnet for montering i størstedelen av huset og kan derfor brukes i både kjøkken og vaskerom. Du får et gulv som kombinerer estetikk og funksjonalitet. Gulvet er i slitestyrkeklasse 33 og kan også brukes til næring.
Med en garanti på hele 20 år og produsert i Tyskland er Eik Picardie puro et opplagt valg for deg som ønsker et vakkert og holdbart gulv i høy kvalitet.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
