| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Eik Provence puro |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privatlivet |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,410 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549055 (606) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459008 |
Beskrivelse
Eik Provence puro fra HARO Disano LifeAqua-serien presenterer seg med et autentisk trelook og et naturtro fargespill som emmer av varme og komfort. Det livlige åremønsteret og de myke, gyldne nyansene skaper en innbydende atmosfære som passer perfekt til både moderne og klassiske innredninger.
Designgulvet er skapt med en slitesterk og praktisk oppbygning og har en integrert korkbakside, noe som sikrer høy gangkomfort og effektiv lyddemping. Med 4-siders fas fremstår plankene tydelig avgrenset, noe som gir et elegant og harmonisk gulv.
Disano-serien er fri for PVC og mykgjørere og produsert i Tyskland under høye kvalitetsstandarder. Du får derfor et mer miljøvennlig valg som bidrar til å skape et bedre inneklima.
Med det smarte Top Connect klikk-systemet går monteringen raskt og enkelt. Eik Provence puro kommer med 20 års garanti i private boliger og et slitelag som holder til hverdagens utfordringer. Et ideelt valg for deg som ønsker både estetikk og funksjonalitet i ett og samme gulv.
Til dette HARO Disano gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
