| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Fjelllærk puro |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privaten |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,410 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549089 (603) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459024 |
Beskrivelse
Bring varme og liv til innredningen med HARO Disano LifeAqua i det sjarmerende designet Bjerglærk puro. Det børstede designgulvet emmer av varme toner, og de vakre åretegningene skaper et levende og autentisk trelook som passer perfekt til både moderne og klassiske hjem.
Bjerglærk puro er mer enn bare flott, det er også funksjonelt. Med en slitesterk oppbygning og en integrert korkbakside får du både holdbarhet og høy komfort. Den flotte 4-sidede fasen gir plankene en mer tydelig avgrensning og et elegant uttrykk.
Takket være Top Connect klikksystemet er monteringen enkel og rask. Den lydabsorberende baksiden sikrer samtidig en behagelig akustikk i rommet, uansett hvor gulvet legges.
Med en garanti på hele 20 år får du et langtidsholdbart og praktisk gulvvalg til både hjem og næring.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
