| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Eik Phoenix |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privatlivet |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,410 |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549079 (307) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459019 |
Beskrivelse
Eik Phoenix byr på et varmt og karakterfullt uttrykk med tydelige årer og kvister, som skaper et levende, rustikt og naturtro trelook. Designgulvets børstede overflate fremhever gulvets struktur og tilfører rommet både varme og autentisitet, perfekt for deg som ønsker en naturtro følelse under føttene.
Det integrerte korklaget sikrer en behagelig gangkomfort og demper effektivt lyden i rommet. Med plankenes 4-sidige fas får du et eksklusivt uttrykk med tydelig plankemarkering, noe som tilfører rommet ekstra dybde og karakter.
Takket være HAROs LifeAqua-teknologi og Top Connect klikkesystem er gulvet både velegnet for montering i rom som kjøkkenet og vaskerommet, samt enkelt å legge selv uten bruk av lim. Den slitesterke oppbygningen sikrer lang holdbarhet og gjør dette gulvet til et opplagt valg i travle moderne hjem og til en lang rekke forskjellige næringsformål.
HARO produserer sine gulv med omtanke og lidenskap for håndverk. Opplev selv fordelene med et gulv som forener design, komfort og funksjonalitet.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
