| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Eik Picardie natur |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privatlivet |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,41 m² |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549059 (741) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459009 |
Beskrivelse
HARO LifeAqua Eik Picardie natur kombinerer et tidløst eiketræslook med moderne funksjonalitet. Den autentiske overflatestrukturen etterligner ekte tre med naturlige åretegninger og variasjoner, som gir gulvet et harmonisk uttrykk.
Det integrerte kork-lyddempingsunderlaget reduserer trinnlyd og skaper en behagelig akustikk, noe som gjør gulvet ideelt for rom hvor komfort og ro er i fokus. Med Top Connect klikk-systemet blir leggingen enkel og effektiv.
LifeAqua-serien er utviklet for å motstå hverdagens utfordringer: gulvet er velegnet for størstedeler av boligen og har en slitesterk overflate, som gjør gulvet lett å rengjøre og holde flott i mange år.
Med en garanti på 20 år til privat bruk får du en gulvløsning som forener vakkert design med holdbar kvalitet.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
