| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Eik Sheffield honning |
| Overflate: | Autentisk |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privaten |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,41 m² |
| Andet: | Blå Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549063 (801) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459011 |
Beskrivelse
HARO's Eik Sheffield honning bringer en behagelig varme inn i hjemmet ditt med sine vakre, honningfargede nyanser og autentiske åretegninger, som til forveksling gjengir ekte eiketre.
Dette sjarmerende og naturtro designgulvet skaper en koselig atmosfære og passer perfekt til både klassiske og moderne innredninger. De lange plankene med faser på alle fire sider fremhever det elegante designet og gir rommet ditt et harmonisk og innbydende uttrykk.
Takket være det smarte 5G klikksystemet er gulvet lett og raskt å legge. Det er velegnet til nesten alle rom i hjemmet og til forskjellige yrkesmessige formål.
Gulvets integrerte korklag sikrer gode lyddempende egenskaper og en fremragende gangkomfort.
Til dette HARO Disano gulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfrisking av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
