| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Disano LifeAqua - Fjelllærk konjakkbrun |
| Overflate: | Børstet |
| Tykkelse: | 8,8 mm |
| Bredde: | 235 mm |
| Lengde: | 1.282 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 20 år i privatlivet |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,41 m2 |
| Andet: | Blauer Engel sertifisert |
| Varenummer: | 05 549087 (872) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2459023 |
Beskrivelse
Oppdag det vakre HARO DISANO LifeAqua Bjørkekonjakksbrun, et moderne designgulv som med sin varme, konjakksbrune nyanse skaper en innbydende atmosfære i ethvert rom. Gulvet har et elegant plankeformat med 4 siders fas, som fremhever hver enkelt planke og gir gulvet et naturtro og eksklusivt utseende.
Med den børstede overflaten får du ikke bare et gulv som føles behagelig under føttene, men også et gulv som til forveksling føles som ekte tre.
Designgulvet er dessuten lyddempende takket være det integrerte korklaget, noe som sikrer god akustikk og gangkomfort.
Det moderne Top Connect klikk-systemet gjør installasjonen rask og enkel. Med en praktisk oppbygging og sliteklasse 33 er gulvet ytterst slitesterkt og egnet for både boliger og mange forskjellige næringsformål.
Gulvet er rengjøringsvennlig og er et praktisk valg for en travel hverdag.
Til dette HARO Disano gulvet passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Natural
Til grunnrengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
