| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Gran Via Eik Sicilia hvit |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 10 år i erhverv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 537374 (554) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1968665 |
Beskrivelse
Flott HARO laminatgulv i plankegulvsformat med utseende av et eikegulv, med hvit overflate.
Dette gulvet har 4-siders fas, og det betyr at til tross for at gulvet er i laminat, så kan hvert bord sees og er dermed med på å få det til å ligne et plankegulv.
Gulvet Gran Via Eik Sicilia Hvit er utstyrt med en smart klikkløsning, som gjør det enkelt for enhver å legge selv.
Denne HARO laminatgulvet er laget i en aqua-serie, noe som betyr at det er mer motstandsdyktig mot fukt.
Husk alltid å lese leggeveiledningen før gulvet legges, så du er sikker på at alle krav blir overholdt.
