| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Veneto Mocca |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 10 år i næringsliv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 537379 (559) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1968674 |
Beskrivelse
Dette flotte HARO laminatgulv i plankegulvsformat har en naturlig og strukturert overflate, som er med på å fremheve det naturlige utseendet.
De 4 sidene fas, som gulvet er utstyrt med, fremhever hvert enkelt bord og gir dermed gulvet karakter.
Gulvet er meget slitesterkt, samt velegnet til gulvvarme.
Dette HARO Gran Via Eik Veneto Mocca laminatgulv er laget i en aqua serie, noe som betyr at det er mer motstandsdyktig mot fukt.
Husk alltid å lese leggeveiledningen før gulvet legges, så du er sikker på at alle krav blir overholdt.
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
