Varen kan ses i butikken i: |
Søborg |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 Aqua Gran Via - Eik Sicilia natur |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 i privatbolig, 10 i næring år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 537377 (557) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 1968677 |
Beskrivelse
HARO Gran Via laminatgulv med et klassisk og stilrent utseende av et eikegulv. Gulvet har et levende og karakterfullt fargespektrum.
Denne gulvet utmerker seg med sin naturlige overflate og gode kvalitet, noe som underbygges av de 25 års garanti i privatboliger.
Gulvet Eik Sicilia Natur er i plankegulvsformat og med sine 4 siders fas får man et gulv hvor bordene virkelig kan sees.
Som laminatgulv er det ekstra slitesterkt og er laget i en aqua serie med en vannavvisende bærepanel, som gjør gulvet motstandsdyktig mot vann og fukt.
Husk alltid å lese leggeveiledningen før gulvet legges, så du er sikker på at alle krav blir overholdt.
Til dette laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
