Varen kan ses i butikken i: |
Aarhus |
| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Tritty 200 AquaGran Via - Gran Via Eik Portland puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år i privatbolig, 10 år i erhverv |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Laminatgulv fra en av verdens ledende produsenter |
| Varenummer: | 05 539148 (337) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du vil ikke motta et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2043477 |
Beskrivelse
Flott HARO laminatgulv i plankeformat, med flott naturtro overflate inspirert av tresorten eik.
De 4 sidene fas, som gulvet har, gir kant og bidrar til at gulvet kommer til å ligne et ekte plankegulv.
Det er 25 års garanti ved bruk i private hjem, og ved bruk i næringslokaler er det 10 års garanti.
Dette laminatgulvet er laget i en aqua serie, noe som betyr at det er mer motstandsdyktig mot fukt. Gulvet Gran Via Eik Portland Puro er et godt valg på kjøkkenet og i vaskerommet.
Husk alltid å lese leggeveiledningen før gulvet legges, så du er sikker på at alle krav blir overholdt.
