| Variantgulv NO | Ja |
| Variantgulv SE | Ja |
| Utseende: | Gran Via Aqua Eik Eleganza Puro |
| Overflate: | Laminat |
| Tykkelse: | 8 mm |
| Bredde: | 243 mm |
| Lengde: | 2.200 mm |
| Slitasje klasse: | 33 |
| Slidgaranti: | 25 år |
| Fas: | Ja, 4 sider |
| Klikk system: | Ja, Top Connect |
| Gulvvarme: | Ja |
| Pakke innhold: | 2,68 m2 |
| Andet: | Robust laminatgulv med ekstra lange og brede planker |
| Varenummer: | 05 541583 (701) |
| Viktig: | Bestiller du en vareprøve, må du være oppmerksom på at du kun mottar et lite utsnitt av gulvet, som gir deg mulighet til å se gulvets utseende og vurdere kvaliteten. Du mottar ikke et helt gulvbrett. Du kan maksimalt bestille 3 prøver av samme vare. Bestiller du flere, vil du kun få tilsendt (og betale for) 3 prøver. |
| DB nummer | 2146516 |
Beskrivelse
Denne lekre lyse laminatgulvet ligner til forveksling et ekte plankegulv i tresorten eik. De vakre lange plankene har en lengde på hele 220 cm og har fas på alle 4 sider, noe som fremhever de enkelte plankene når gulvet er lagt.
Laminatgulvet er i slitasjeklasse 33 og kan brukes til både næringsliv og private boliger. Gulvet er en del av HARO's Aqua serie, hvor gulvene har ekstra beskyttelse mot fukt. Gulvet er derfor et godt valg i både kjøkkenet, vaskerommet og lignende rom.
Laminatgulvet Gran Via Aqua Eik Eleganza Puro har en autentisk overflate som føles som tre.
Gulvet har et praktisk moderne klikksystem og er lett å montere.
Datablad
Til dette HARO laminatgulv passer:
Til rengjøring anbefaler FlotteGulve.dk
Til regelmessig rengjøring: Clean & Green Active
Til oppfriskning av gulvet: Clean & Green Aqua Shield
